This is an example of a HTML caption with a link.

KAN GRUPLAMA SİSTEMİ

MİKROBİYOLOJİ

BİYOKİMYA

KARDİYAK

NORMAN
ctnI /ckmb /myo
CRP (hs-Crp,Crp)
B-hcg
D-dimer
HbA1c
PCT
Prp-Bnp
ctnI
ck-mb
Myo

KOAGULASYON SİSTEMLERİ

KAN ŞEKERİ ÖLÇME SİSTEMİ

SEJOY

İDRAR KİMYASI

COVID TEST

CİHAZLAR     TOPRAK MEDİKAL 1997 yılında kurulmuş olup diagnostik ürün alanında gerek tecrübesi gerek birikimiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Değerlerimiz dürüstlük, sözüne güvenilirlik ve içtenlik yoluyla sektörümüzde ilerlemektir. Toprak Medikal kurulduğu günden itibaren işinde doğru olanı yapmak, saygı çerçevesinde alçak gönüllülükle sonuca ulaşmak, siz değerli müşterilerimize gerekli olan hizmeti sunmayı prensip edinmiştir.

     Ürün satmak kadar, ürün satış sonrası eğitim, teknik destek ve servis sorumluluğu bilincinde olan firmamız teknik destek ekibimizle ülkemizin hangi kesiminde olursa olsun sizlerin yanınızdadır. Uzman ekip kadrosuyla pazarlama, ihale, ürün, teknik servis departmanımızla kurum ve bayilerimizin her zaman destekçisidir.

     Üstün hizmet kalitesini destekleyen Toprak Medikal firmamız, ürünleri ile ilgili hizmetini Türk Standartları Ensititüsü'nden aldığımız TSE belgesi ile tescillenmiştir.

     Ürün panelimizde kardiyak marker, kan gruplama sistemi, koagulasyon cihaz sistemleri ve kitleri, idrar biokimyası, kan şekeri izleme sistemi, sedimantasyon sistemleri ile yerli üretim ve distribütörlüklerimizle sektörde öncü olmaya devam edecektir.


     Firmamıza gösterdiğiniz güvene teşekkür ederiz.

     Her türlü soru ve öneriniz için tarafımıza ulaşabilirsiniz.