This is an example of a HTML caption with a link.

BAKTERİOLOJİ

BİYOKİMYA

CİHAZLAR

DİYABETİK

İDRAR KİMYASI

KAN GRUBU

KARDİAK KALP

TOKSİKOLOJİ     TOPRAK MEDİKAL 1997 yılında kurulmuş olup diagnostik ürün alanında gerek tecrübesi gerek birikimiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Değerlerimiz dürüstlük, sözüne güvenilirlik ve içtenlik yoluyla sektörümüzde ilerlemektir. Toprak Medikal kurulduğu günden itibaren işinde doğru olanı yapmak, saygı çerçevesinde alçak gönüllülükle sonuca ulaşmak, siz değerli müşterilerimize gerekli olan hizmeti sunmayı prensip edinmiştir.

     Ürün satışı kadar, ürün satış sonrası eğitim, teknik destek ve servis sorumluluğu bilincinde olan firmamız teknik destek ekibimizle ülkemizin hangi köşesinde olursa olsun sizlerin yanınızdadır. Uzman ekip kadrosuyla pazarlama, ihale, ürün departmanımızla kurum ve bayilerimizin her zaman destekçisidir.

     Üstün hizmet kalitesini destekleyen Toprak Medikal firmamız ürünleri ile ilgili hizmetini "Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi" ve ISO 13485:2003 belgeleriyle tescillenmiştir.

     Ürün panelimizde FDA onaylı kardiyak marker ürün grubuyla Türkiye'de güvenilir, hızlı sonuç ile bu alanda önemli bir konuma sahiptir. Almanya ve İsviçre'den ithalatını yaptığımız kan grubu ürünlerimizle alışılagelmiş yöntemlerin dışında spesifik, kesin sonuca ulaştıran kan grubu kart sistemlerini ülkemize getirmiştir. Avrupa ürünü tam otomatik koagülometre cihazımız ve yarı otomatik koagülometre cihazımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İspanya menşeili biyokimya, koagülasyon kit ürün grubu, idrar ve şeker ürün gruplarıyla sektörde öncü olmaya devam edecektir.


     Firmamıza gösterdiğiniz güvene teşekkür ederiz.

     Her türlü soru ve öneriniz için tarafımıza ulaşabilirsiniz.